KONST / Oljemålningar / Akryl 13909073
nr 1390 9073
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
"Let the sunshine in". Signerad, daterad 2021 a tergo. Akryl på duk, 20x20 cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
500 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:18
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya