KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 13475230

nr 1347 5230

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Affisch, Signerad, Daterad -88. Motivet: 56x72 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 september 2020
kl 20:28:11

11/9 19:40:05 1      Vinnande bud

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren