KONST / Litografier / Litografi 15124034

nr 1512 4034

Litografi

efter Pablo Picasso, osignerad. Bildmått: 35x28 cm, yttermått inklusive ram: 72x53 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 23:55:44)
Uppdatera
Visning

fredag 16/12, lördag 17/12, söndag 18/12 och måndag 19/12

Auktionen
avslutas:

måndag 19 december kl 20:40:53

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor