KONST / Litografier / Gicléetryck 14077108

nr 1407 7108

Vladimir Kamendy

(1955-2014), Sverige

Gicléetryck, Vladimir Kamendy (1955-2014), Sverige. "Spinanza". Signerad, numrerad 23/100, ca 28x18 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.

Utrop:

500 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:47:39)
Uppdatera
Visning

fredag 2/7, lördag 3/7, söndag 4/7 och måndag 5/7

Auktionen
avslutas:

måndag 5 juli kl 20:46:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Vladimir Kamendy

Läs mer om Vladimir Kamendy