GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 11482374

nr 1148 2374

Ytterfoder

Gustafsberg, 1910-tal, Solrosor, höjd: 17 Dia: 23

Kondition: nagg, krackeleringar

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:38:03