ÖVRIGT / Diverse / Ytter / innerdörrar 14009174

nr 1400 9174

Ytter / innerdörrar

Ett par, omkring 1900. Höjd: 233. Bredd: 58 + 58

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 31 maj 2021
kl 18:54:09