MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 8805285
nr 880 5285
Vitrinskåp
längd: 63, djup: 34, höjd: 169
Kondition: slitage & skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 10 mars 2014
kl 19:05:30
10/3 14:26:19