ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 14325426

nr 1432 5426

Vikskärm

4 delar. Asien, Längd: 4x41 cm. Höjd: 112 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:48:10