KONST / Skulptur & konsthantverk / Vette 14409326

nr 1440 9326

Vette

modell äldre, trä. Längd: 50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 20 december 2021
kl 18:45:28