Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Vävnad 17088257

nr 1708 8257

Vävnad

1800-tal, allmoge. Bredd: 95 cm, längd: 285 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 juni 2025
kl 20:15:49