GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 6994388
nr 699 4388
Vaser
1 par, Kina, höjd: 26
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 30 maj 2011
kl 19:02:02
100 kr
200 kr
150 kr
400 kr
400 kr
450 kr
550 kr