GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vaser/flaskor (dds) 4925016
nr 492 5016
Vaser/flaskor (dds)
2 st, Erik Höglund (1932-1998), Boda Glasbruk 1950-tal, brunt glas, höjd 17, 5 cm, signerade H 792, en med originaletikett ERIK HÖGLUN D
måndag 29 oktober 2007
kl 17:36:08