ÖVRIGT / Diverse / Vaser 13989007
nr 1398 9007
Vaser
3 st, cloissonné, 1800-tal. Höjd: 16-23 cm
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:33:53
100 kr
150 kr
200 kr