GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 7517344
nr 751 7344
Vicke Lindstrand
(1904-1983), Sverige
Vas, Vicke Lindstrand (1904-1983), Orrefors, signerad, höjd: 22
Kondition: små mynningsnagg
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 april 2012
kl 18:19:53
150 kr
300 kr
600 kr
550 kr
750 kr
Vicke Lindstrand
Läs mer om Vicke Lindstrand