GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 7212660

nr 721 2660

VASE

Satsuma, height: 31, wear, damages.

Satsuma, höjd: 31

Condition: slitage, skador

300

SEK 100

Monday October 24 2011
at 18:49:20

23/10 17:30:59 1      Vinnande bud