GLASS & CERAMICS / Glass / Vase 7674702
nr 767 4702
VASE
Orrefors Glassworks, Sweden, Hald, 1920s, height: 25, nagg.
Orrefors, Hald, 20-tal, höjd: 25
Condition: nagg
600
SEK 400
Monday July 16 2012
at 18:36:31
15/7 16:21:22
350 kr
16/7 17:23:56