GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + kanna + jardiniere 6983694

nr 698 3694

Vas + kanna + jardiniere

Majolica, Sekelskifte 1900, höjd: 20-30

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 maj 2011
kl 17:51:53