GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + kanna + jardiniere 6983694
nr 698 3694
Vas + kanna + jardiniere
Majolica, Sekelskifte 1900, höjd: 20-30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 maj 2011
kl 17:51:53
150 kr
350 kr
500 kr