GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 16705149
nr 1670 5149
Vas
Hans och Lars Börnesson, Vitreum, överfågnsglas med bladdekor. Signerad samt daterad 89. Diameter: 17 cm. Höjd: cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
lördag 21 december 2024
kl 18:19:40
15/12 13:57:08
300 kr
17/12 22:22:27