GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 16705149

nr 1670 5149

Vas

Hans och Lars Börnesson, Vitreum, överfågnsglas med bladdekor. Signerad samt daterad 89. Diameter: 17 cm. Höjd: cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

lördag 21 december 2024
kl 18:19:40

15/12 13:57:08 1      300 kr
17/12 22:22:27 2      Vinnande bud