ÖVRIGT / Diverse / Vas 15396070
nr 1539 6070
Aldo Londi
(1911-2003), Italien
Vas, Italien. Höjd: 18cm
Kondition: slitage, skador
Aldo Londi, italiensk formgivare född 1911, död 2003.
Utrop:
500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:53:22