UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8023493

nr 802 3493

Väggur

Sent 1800-tal, höjd: 115

Kondition: slitage, skador, delkar saknas

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 21 januari 2013
kl 20:35:08