WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 6764651
nr 676 4651
WALL CLOCK
gilt, height: 53,
Förgylld, höjd: 53
Condition: slitage
100
SEK 300
Monday January 17 2011
at 19:55:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr