UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 9614082
*
nr 961 4082
Väggur
50-tal, LM Ericsson, diameter: 30, metall / plast
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:22:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 12:59:26
1
200 kr
9/5 01:16:02
2
500 kr
10/5 10:52:12
3
500 kr
10/5 10:52:12
2
500 kr (Budbetjänt)
10/5 17:31:34
4
700 kr
11/5 17:20:02
5
800 kr
11/5 20:17:07
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: klocka lm ericsson metall plast väggklocka väggur
-
9020 Väggur
Förgyllt. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:45
-
9004 Väggur
Gustaviansk stil, krön med rosett. Bredd: 55 cm. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:31
-
9081 Väggur
Rokokostil. Höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:17
*
Väggur
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4082
Väggur
50-tal, LM Ericsson, diameter: 30, metall / plast
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 12:59:26 | 1 | 200 kr |
9/5 01:16:02 | 2 | 500 kr |
10/5 10:52:12 | 3 | 500 kr |
10/5 10:52:12 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
10/5 17:31:34 | 4 | 700 kr |
11/5 17:20:02 | 5 | 800 kr |
11/5 20:17:07 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: klocka lm ericsson metall plast väggklocka väggur
-
9020 Väggur
Förgyllt. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:45 -
9004 Väggur
Gustaviansk stil, krön med rosett. Bredd: 55 cm. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:31 -
9081 Väggur
Rokokostil. Höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:17