BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Väggappliquer 5541667

nr 554 1667

Väggappliquer

1 par, 1800-tal, förgyllda, höjd: 47 (elektrifierade) lampskärmar medföljer, höjd: 10

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 24 november 2008