GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tvättset 6068151

nr 606 8151

Tvättset

3 pcs, Gustafsberg, wear, damages.

3 delar, Gustafsberg

Condition: slitage, skador

100

SEK 150

Monday October 26 2009
at 18:53:57

26/10 17:54:01 1      Vinnande bud
26/10 18:48:56 2      150 kr