KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschtavlor 17548044
nr 1754 8044
Tuschtavlor
2 st, H du Zhenglin, Kina, 1900-tal, Kalligrafi, ej glasade, yttermått inklusive ram: 134x36 cm
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
1.500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 20:30:34)
Uppdatera
Visning
fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 20:35:05
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor