KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15207182
nr 1520 7182
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, 2 st, Män, monogramsignerade, 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 33x24 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:46:20
2/2 18:20:59