KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12066271

nr 1206 6271

Tusch

3 st, monogramsignerad, A. K. 20x20

Utrop:

1.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 24 september 2018
kl 18:41:04