KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9579115
*
nr 957 9115
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Träsnitt, Petter Zennström (f. 1945), 1975, 40 x 45
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 april 2015
kl 18:29:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 17:01:32
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt petter zennström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:06
*
Petter Zennström
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
nr 957 9115
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Träsnitt, Petter Zennström (f. 1945), 1975, 40 x 45
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 april 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/4 17:01:32 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik linoleumsnitt petter zennström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:06



