MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsstolar 14797355
nr 1479 7355
Trädgårdsstolar
4 st. Metallram, ribbor av trä
Kondition: Slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:43:28
500 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)