MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsstolar 15264162
nr 1526 4162
Trädgårdsstolar
+ bord, 3 + 1 delar, Grythyttan, Etiketterade, (bord ej märkt)
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:35:15
Trädgårdsstolar
nr 1526 4162
Trädgårdsstolar
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 6 mars 2023 |