MÖBLER / Byråar, sekretärer / Toilettebyrå 7383254
nr 738 3254
Toilettebyrå
20-tal, längd: 120, djup: 45, höjd: 175
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:15:54
30/1 19:07:07
Toilettebyrå
Kondition: slitage
nr 738 3254
Toilettebyrå
Kondition: slitage
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 30 januari 2012 |
| 30/1 19:07:07 | 1 | Vinnande bud |