MÖBLER / Bord / Toilettebord 9592452
nr 959 2452
Toilettebord
Nyrokoko, längd: 95 cm, djup: 45 cm, höjd: 150 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2015
kl 18:52:38
4/5 15:06:56