MÖBLER / Bord / Toilettebord 10403463
nr 1040 3463
Toilettebord
1940-tal, L110, djup: 44 cm, höjd: 72 cm, Mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 maj 2016
kl 19:17:41
30/5 18:10:47