FURNITURE / Tables / Side table 14235547
nr 1423 5547
SIDE TABLE
1950s, trä/ metall. Length: 48, width: 38 cm, height: 51 cm, wear.
1950-tal, trä/ metall. Bredd: 48, djup: 38 cm, höjd: 51 cm
Condition: slitage
SEK 700
Monday October 4 2021
at 20:25:36
100 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
600 kr