Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tea trolley 9952037



*

nr 995 2037


TEA TROLLEY

Teak, length: 72 cm,


Teak, längd: 72 cm


Estimate:

800

Sold:

SEK 450

Auction date:

Monday November 16 2015
at 19:09:50


  • Bid history
Time Bidder Bid
11/11 23:27:00 1      400 kr
12/11 00:14:48 2      350 kr
12/11 00:14:48 1      400 kr (Robot)
12/11 00:15:02 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • Nov 16

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
  • 7020 Blomkonsoler
    9 pcs, forging, 1930-40-tal. Height: 13-29,
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:33
  • 7022 BOOKEND
    one pair, 1920s. Length: 13 cm, height: 14 cm,
    Present: SEK 200

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:09
  • 7047 TABLE MATS
    Svenskt Tenn, Sweden, Josef Frank (1885-1967), Aus..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:10




Ladda ner broschyr