GLASS & CERAMICS / Ceramics / Terrin + kopp 6481293
nr 648 1293
Terrin + kopp
Bla Modell Meissen, length: 34, wear, damages, repaired.
Bla Modell Meissen, längd: 34
Condition: slitage, skador, lagad
100
SEK 200
Monday July 19 2010
at 19:42:46
19/7 16:28:56
150 kr
19/7 17:56:41