SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Tennfat 3331603
nr 333 1603
Tennfat
2st. 1870-tal, fyrstämplat sverige
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 oktober 2004