SILVER & METAL / Brass, Copper and Tin / Tin dish 10201190

nr 1020 1190

TIN DISH

19th century, diameter: 37 cm, wear, damages.

1800-tal, diameter: 37 cm

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday February 22 2016
at 19:33:28

16/2 20:51:03 1      Vinnande bud