BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Tempelljusstakar 14428420

nr 1442 8420

Tempelljusstakar

Tidigt 1900-tal, Ett par, Asien, omarbetade. Höjd: 142

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:29:03