BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Tempelljusstakar 14428420
nr 1442 8420
Tempelljusstakar
Tidigt 1900-tal, Ett par, Asien, omarbetade. Höjd: 142
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:29:03
100 kr
200 kr
300 kr