MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tempelhundar 16694059
nr 1669 4059
Tempelhundar
one pair, blästrat stengods. Height: 38 cm, wear, damages.
ett par, blästrat stengods. Höjd: 38 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday December 16 2024
at 18:10:11
16/12 18:05:12
16/12 18:05:22