MÖBLER / Bord / Telefonbord 5668306

nr 566 8306

Telefonbord

Stringmodell 50-tal, längd: 57, djup: 33, höjd: 59

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 februari 2009
kl 19:04:06