MÖBLER / Soffor / Telefonbänk 13857187

nr 1385 7187

Telefonbänk

Teak, 1960-tal. + ryggstöd, Längd: 122. Djup: 44 cm, höjd: 46-71 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:28:54