GLASS & CERAMICS / Ceramics / Teacups 14367423
nr 1436 7423
TEACUPS
Rörstrand, Sweden, 10 pieces, slitage och nagg.
Rörstrand, 10 st
Condition: slitage och nagg
SEK 100
Monday December 6 2021
at 18:49:42
6/12 18:33:17
Rörstrand