GLASS & CERAMICS / Ceramics / Teacups 14367423

nr 1436 7423

TEACUPS

Rörstrand, Sweden, 10 pieces, slitage och nagg.

Rörstrand, 10 st

Condition: slitage och nagg

SEK 100

Monday December 6 2021
at 18:49:42

6/12 18:33:17 1      Vinnande bud

Rörstrand