MISCELLANEOUS / Rugs / Tekke 4972011
nr 497 2011
Tekke
Lenght: ()
Semi-antik, 242x326, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, liten lagning nyare franser, even partly heavier wear, minor repair, new fringes
7000
SEK 8000
Monday November 26 2007
at 16:00:00
26/11 12:19:20
Nov 26
TEMA Mattor 6 (Orientaliska & Ryan är tillbaka)
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Mattor 6 (Orientaliska & Ryan är tillbaka)