GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Teapot 13693191

nr 1369 3191

TEAPOT

porcelain. Height: 13, wear, damages.

porslin. Höjd: 13 cm

Condition: slitage, skador

SEK 150

Monday December 21 2020
at 20:17:07

21/12 15:43:07 1      100 kr
21/12 15:48:36 2      Vinnande bud