Ã–VRIGT / Mattor / Teheran 6434028

nr 643 4028

Teheran

Tidigt 1900-tal, 132x206

Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01

31/5 10:49:07 1      ledande budet*

  • Tema