KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 17308016
nr 1730 8016
Arthur Percy
(1886-1976), Sverige
Teckning, Signerad, daterad 1955, landskap, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 34x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:59:50
200 kr
Arthur Percy
Läs mer om Arthur Percy