KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 8985474

nr 898 5474

Tavla

1800-tal, Sidenbroderi, ramens innermått: 24 x 31

Kondition: Slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 juni 2014
kl 19:34:56