KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 8985474
nr 898 5474
Tavla
1800-tal, Sidenbroderi, ramens innermått: 24 x 31
Kondition: Slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:34:56
250 kr
200 kr
300 kr
450 kr