MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tavelram 3008224

nr 300 8224

Tavelram

Lenght: ()

Förgylld, 1800-tal, innermått, 31x44

100

SEK 1200

Monday February 16 2004
at 16:00:00