ÖVRIGT / Mattor / Tältband 4103022
nr 410 3022
Tältband
Antik Turkmen, 3st broderade ihopsydda band, 109x333, mindre slitage och lagningar, 3 tentband sewn together, minor wear and repairs
måndag 8 maj 2006
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3