Ã–VRIGT / Mattor / Tältband 4103022

nr 410 3022

Tältband

Antik Turkmen, 3st broderade ihopsydda band, 109x333, mindre slitage och lagningar, 3 tentband sewn together, minor wear and repairs

måndag 8 maj 2006